Фріз: Світ повинен відреагувати на «виборчий шабаш» в Криму

Народний депутат, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз повідомила, що постанова про звернення ВР до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів президента РA на тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі, буде невідкладно спрямовано президенту ПА НАТО Паоло Алі та усім членам парламентської асамблеї Альянсу.

«18 березня в Криму відбудуться вибори без виборів, як і колись влаштований псевдореферендум. Впевнена, що той «виборчий шабаш», що інсценує Кремль на території півострову Крим, порушення прав та свобод, розконсервування ядерних сховищ, розміщення додаткових військових потужностей, мають отримати жорстку міжнародну оцінку та політико-дипломатичне засудження. Переклад заяви парламенту спрямовуємо на ім’я президента ПА НАТО Паоло Алі зі зверненням про інформування членів парламентської асамблеї Альянсу», – зазначила Ірина Фріз.

За її словами, наступним після дня виборів кроком окупаційної влади півострову буде заява про 99% підтримки кандидата Путіна на виборах президента РФ в Криму: «Для всього цивілізованого світу є зрозумілим це брутальне зухвальство над одним з ключових стовпів демократії – свободою вибору. Саме тому міжнародний санкційний тиск має тривати, адже це один з найефективніших цивілізованих механізмів стримування агресора номер один в світі».