Комітет ВР – про незаконність російських виборів в Криму

На засіданні Комітету ВР у закордонних справах (27.02.2018, вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 ) буде розглянуто проект постанови про звернення Верховної Ради до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ на тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі (реєстр.№7546, н.д. Бурбак М.Ю.).

Другим пунктом порядку денного стане розгляд проекту закону “Про дипломатичну службу”(реєстр.№7322, друге читання). На наступне засідання Комітету у закордонних справах (28 лютого 2018 року, вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 15.00) пропонується такий порядок денний:

1. Проект Закону про ратифікацію угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон (реєстр.№0175, КМУ).

2. Проект закону про ратифікацію листа про внесення змін № 2 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект будівництва повітряної лінії 750 кВ “Запорізька АЕС – Каховська”, реєстр.№0177, ПУ).

3. Проект закону про ратифікацію листа про внесення змін № 3 до Фінансової угоди (проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ “Рівненська АЕС – Київська”) між Україною та Європейським інвестиційним банком (реєстр.№0178, ПУ).

4. Про діяльність правоохоронних органів щодо інформування ЄС стосовно кримінального переслідування колишніх українських високопосадовців, до яких застосовано обмежувальні заходи з метою запровадження міжнародних санкцій ЄС та ситуацію, що склалася у зв’язку зі зняттям санкцій з С. Клюєва.

5. Про співпрацю з Міжнародним кримінальним судом щодо розслідування скоєних злочинів проти людяності вищими посадовими особами держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

6. Про звіт щодо ходу і результатів виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

7. Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

8. Про ситуацію щодо ухвалення проекту закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права» (запропонованого Міністерством юстиції).

9. Про стратегію розблокування діяльності комісії “Україна-НАТО”.