Куртки за $7.000 на псевдореформаторах…

“Хабарників-іноземців у нас ще не було? Тепер є. Взяли на гарячому. Куртки за $7.000 на псевдореформаторах нізвідки не беруться”, – написав у ФБ Володимир Ар’єв, посилаючись на генпрокурора Юрія Луценка, який повідомив: “ГПУ разом з “К” СБУ та департаментом безпеки “Укрзалізниці” затримали на гарячому при отриманні 70 000 дол. хабаря першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ “Українська залізниця” Джакелі Вахтанга під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 000 долларів США”.

“За вирішення питання щодо призначення громадянина України на одну з керівних посад у ПАТ “Українська залізниця”, – уточнив Луценко. – Затриманий – громадянин Польщі, призначений попереднім керівництвом УЗ”.

Як повідомляла преса, заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив про затримання співробітниками СБУ на хабарі в 70 тис. доларів (1 млн 820 тис. гривень за курсом НБУ Ред.) заступника голови одного з департаментів ПАТ “Укрзалізниця” Вахтанга Джакелі.

“Кілька годин тому оперативники СБУ затримали на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ВАТ “Українська залізниця” Джакелі Вахтанга при отриманні першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 тис. доларів за вирішення питання про призначення на одну з керівних посад у ПАТ “Українська залізниця”, – заявив Лавренюк.

За його словами, за вирішення даного питання чиновник планував отримати неправомірну вигоду в розмірі 300 тис. доларів. “Про необхідність негайного його звільнення з лав ПАТ “УЗ” міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово наполягав, а сьогодні ми всі побачили результати його роботи”, – резюмував Лавренюк.

Вахтанги

Світлина з допису в ФБ Юрія Луценка