Дежавю часів Януковича: Володимир Ар’єв про незаконне рішення Печерського суду

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв називає незаконне рішення Печерського суду дежавю часів Януковича.

«Те, що відбулося зараз, повне дежавю, що ми вже це бачили за часів Кучми і Януковича. Суддя Бортницька, до речі, притягалася до дисциплінарної відповідальності Вищою Радою правосуддя і загалом має таку репутацію – вона продовжувала для Андрія Антоненка Рифмастера перебування під вартою. Тобто там послужний список такий, який достатньо чітко і зрозуміло свідчить, що саме проти тих, хто захищав Україну, вона і використовує своє положення судді», – говорить Ар’єв.

«Ми маємо абсолютно аналогічне повторення тих саме подій, коли слабкий президент, який ставить понад усе питання власної помсти, використовує ручну прокуратуру, ручне слідство і ручне правосуддя для того, щоб розправлятися з опонентами», – наголошує Ар’єв.

«Але відповідальність буде і політична, і юридична, для тих, хто організовує цюкування лідера опозиції. Коли справа дійде до ЄСПЛ, те, що тут є політичний мотив, так само враховується у справах ЄСПЛ. Я абсолютно впевнений, що ЄСПЛ точно винесе правосудне рішення на відміну від Печерського суду, а всім учасникам переслідування опозиції доведеться відповісти. І я абсолютно впевнений, так як в 2014-му, коли декому вдалося втекти, більше не буде», – резюмує Ар’єв.