Зеленський і Баканов не задекларували свої офшорні компанії, про які йдеться у розслідуванні Pandora Papers – Володимир Ар’єв

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв направив запити президенту України Володимиру Зеленському і голові СБУ Івану Баканову щодо незадекларованих ними офшорних компаній. Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook. Інформацію про ці офшорні компанії оприлюднили журналісти-розслідувачі в рамках глобального проекту Pandora Papers.

«Зеленський не задекларував офшорну компанію Maltex Multicapital Corp. Попри те, що є кінцевим вигодонабувачем і тому зобов’язаний був записати її в е-декларацію. Не записав у жодну», – написав народний депутат.

«Аналогічна ситуація у голови СБУ Івана Баканова з офшоркою Davegra Limited, яка була номінальним тримачем зеленської офшорки Maltex Multicapital Corp. і зберігала трастову декларацію з іменами реальних власників Maltex та їхніх часток. Тобто «кришував» президентський офшор», – зазначив політик.

«Обом направив запити щодо надання пояснень – а як же ж так?»- резюмував свій пост Володимир Ар’єв.