Ярина Ар’єва: Заангажовані кримінальні справи – звичайний спосіб влади залякувати політичних опонентів

Сьогодні відбулася чергова акція на підтримку генерала Павловського. Активісти «Європейської Солідарності» Оболонського району знову вийшли під стіни Апеляційного суду разом з десятками небайдужих. Учасники акції вважають справу політично мотивованою.

«Заангажовані кримінальні справи – звичайний спосіб залякування політичних опонентів владою. Зеленський влаштував репресії з однією метою: показати наслідки наявності позиції, яка не перетинається з “генеральною лінією” президента», – зазначила депутатка “Європейської Солідарності” в Київраді Ярина Ар’єва.

На її думку, Павловський і Шандра стали черговим уособленням «невигідних людей». Під приводом надуманих обвинувачень у нібито «злочинній змові та домовленостях» в кулуарах Міноборони, криється звичайний страх голови держави перед опозицією.

«Зеленський у такий спосіб лише намагається звести рахунки із Петром Порошенком. Справа генерала Марченка навчила, що варто діяти жорсткіше. Проте їхня думка, що репресії допоможуть у придушенні опозиційного спротиву – хибна, він продовжиться», – підкреслила Ярина Ар’єва.

Нагадаємо: Київський апеляційний суд розглядає скарги Ігоря Павловського на обрання йому запобіжного заходу з можливістю внесення застави в 475 мільйонів гривень.