Володимир Ар’єв: ПАРЄ ухвалила резолюцію «Порушення прав людини, здійснені проти кримських татар у Криму»

ПАРЄ ухвалила резолюцію «Порушення прав людини, здійснені проти кримських татар у Криму». Дуже важливий документ, особливо для майбутнього використання у міжнародних правових інституціях!  – коментує народний депутат України на своїй сторінці у Facebook

Роботу над ним почала ще у 2017 році наша делегація в ПАРЄ. Список ініціаторів резолюції на фото, я сам збирав їхні підписи. Хочу сьогодні подякувати їм, тим, хто тримав оборону до 2019. Тим, кого нинішня влада, приписуючи всі заслуги собі, просто забуває навіть згадати. Це не дивно: у вересні 2019 нам з Георгий Логвинский, які востаннє в якості делегатів прилетіли в ПАРЄ відстоювати саме цю резолюцію, в спину від Зеленського напередодні засідання взагалі прилетів указ про позбавлення нас дипломатичного рангу. Це тоді завдало удару нашим позиціям у протистоянні з росіянами.
Але то вже позаду. Головне, резолюція є. Просто хочу ще раз подякувати попередній команді в ПАРЄ, стояти на чолі якої мені випала честь. А наша боротьба за Крим і кримських татар триває.