Володимир Ар’єв: На фоні страусячої позиції ПАРЄ, світлі новини все одно є.

На фоні страусячої позиції ПАРЄ, де Україну воліють взагалі не згадувати в контексті російської гібридної агресії, світлі новини все одно є. – коментує резолюції народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook

Ще одна резолюція асамблеї ЄвроНест, яку складають Європарламент і країни Східного Партнерства:
«Закликає Євросоюз та його держави-члени критично переглянути співпрацю з Росією на різних зовнішньополітичних платформах та таких проектах, як Північний потік 2; висловлює занепокоєння з приводу будівництва газопроводу Північний потік-2, який посилює залежність ЄС від поставок російського газу, загрожує внутрішньому ринку ЄС і не відповідає енергетичній політиці ЄС або його стратегічним інтересам; визнає довгострокові основні політичні, економічні та безпекові ризики Північного потоку-2 і закликає всі зацікавлені сторони, і, зокрема, держави-члени та Європу, скористатися наявними юридичними положеннями, щоб зупинити проект; повторює вирішальну роль України в європейській мережі енергопостачання та закликає до розширення співпраці з Україною як основною транзитною країною.»
Над цим та іншими проектами резолюцій, якими можна пишатись, працювали ми з Sofiya Fedyna, Roman Lozynskyi та Іван Крулько.
І це ще не все. У п‘ятницю ЄвроНест голосує за найважливішу резолюцію по європейській перспективі України, Грузії і Молдови. – резюмує депутат.