На момент оприлюднення інформація про “вагнерівців” не була таємна: Ар’єв опублікував докази

Народний депутат “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв заявив, що інформація про “вагнерівців” не була таємна на момент оприлюднення.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Офіс президента не просто нервує через розвиток історії з «вагнерівцями» і злитою ними спецоперацією. Там форменна істерика. Через це і геть суперечливі дії: заперечення спецоперації із заявами про “фейки” з одночасною вимогою до СБУ порушити кримінальне провадження за розголошення державної таємниці, а потім передача справу розслідувати до ручного ДБР. На допити викликали мене, Олексія Гончаренка, Гео Лероса і Юрія Бутусова.”, – написав Ар’єв.

Воодночас, він заявив, що спроби переслідування за викриття зриву спецоперації не мають жодних правових підстав, тому що оприлюднена всіма нами інформація вже не була таємною на момент оприлюднення.

Крім тогові, він оприлюднив відповідні фото документів

“(Фото 1) Протокол зняття інформації з електронних інформаційних систем, підписаний 24 липня працівником 5 управлвння СБУ визначає диски з записами розмов оперативного співробітника з «вагнерівцями» як таємні. Проте цього ж дня (фото 2) начальник 5 управління РОЗСЕКРЕЧУЄ матеріали за клопотанням заступника генпрокурора Мамедова. А ще раніше – 13 липня – цей самий начальник підписує документ (фото 3), де анкетні дані воєнних злочинців з РФ також визначені як НЕ ТАЄМНІ. Номери носіїв і оприлюднені нами прізвища, розмови і особисті дані “вагнерівців” співпадають, що засвідчує ще один протокол – протокол огляду, підписаний слідчим 2 відділу 1 слідчого управління ГСУ СБУ – фото 4″, – сказав він.

“У Зеленського не залишилося маневрів. Він точно в курсі хто зірвав спецоперацію і злив її ворогам. Йому або негайно визнати злив публічним щиросердним зізнанням, або далі робити істеричні і дурнуваті кроки та заплутуватися далі. Я не переймаюся долею Зеленського, це його справа топитися чи рятуватися. А от те, що він шкодить Україні – з таким миритись не можна ніяк”, – зазначив Ар’єв.