Хмельницьку команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах очолив Володимир Ар’єв

Команду партії «Європейська Солідарність» на місцевих виборах на Хмельниччині очолив народний депутат Володимир Ар’єв. Про це стало відомо під час конференції обласної партійної організації.

«Радий бачити на обласній конференції партії найкращих представників від єдиної проукраїнської демократичної опозиційної парламентської сили в Україні — «Європейської Солідарності». Наша команда на Хмельниччині має людей, яких потребує Україна: патріотичних, професійних, небайдужих. Впевнений, саме вони здатні захистити європейське майбутнє України. Сьогодні відчув їх потужні підтримку та віру в перемогу», – зазначив лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко.

«Я очолив Хмельницьку команду Європейської Солідарності, яка йде на місцеві вибори. Команду порядних і професійних людей, гідних перемоги. У нас нема популярних спортсменів, коміків і музикантів чи випадкових весільних фотографів. У нас є фахівці з досвідом і без корупційних хвостів «міцних господодарників», – говорить Володимир Ар’єв.

«Це Аліна Коваль, яка миттєво почала втілювати у Волочиську нашу реформу децентралізації, бо зрозуміла наскільки сильний поштовх вперед дали місцевим громадам.

Це Валентин Соколюк, юрист і активіст хмельницької кампанії «Stop корупції». Секретар обласної партійної організації «ЄС».

Це підприємець-аграрій Олександр Співак, патріот країни, відомий своїми меценатсткими проектами.

Це медик Галина Карнасевич, голова Городоцької парторганізації Європейської Солідарності. Натхненниця і організатор суперсучасного краєзнавчого музею у Городку.

Це фермер з Полонного Руслан Скримський, принциповий політик і прибічник реформи децентралізації.

Це керівник Нетішинської медичної частини Василь Пословський, який рятував майданівців під час найгострішого часу Революції Гідності.

Це проректор Кам‘янець-Подільського педагогічного університету Василь Кобильник, лікарка-інфекціоністка з Теофіполя Ольга Поліщук.

Це чудова і порядна команда в міську раду Хмельницького на чолі з представниками невеликих підприємців Сергієм Золотухіним і Олександром Василишиним, в яку входить голова молодіжки «ЄС» Іванна Петрасюк.

Це одна з найуспішніх голів ОТГ Ніла Островська з Красиліва і кандидат на голову Ізяславського ОТГ Сергій Шлегель.

Всіх не перерахуєш. Але всі вони – це основа нової міцної і принципової команди Європейської Солідарності у Хмельницькій області.

Петро Порошенко приїхав на представлення і сказав, що пишається командою і точно нам довіряє. А ми віримо, що курс на євроінтеграцію вдастся відновити, децентралізацію продовжити, розуму у владу привнести, і всім антиукраїнським і какаразніцам копняка з влади дати», – пише Володимир Ар’єв у Facebook.

“Обов‘язково переможемо і збудуємо Європу у себе разом! Головне, вірити в себе і Україну!“, – переконаний лідер Хмельницької команди «Європейської Солідарності».