Монобільшість у Раді щодо створення ТСК по “вагнерівцям” вмикає “турбоігнор” – Ар’єв

Монобільшість у Верховній Раді щодо створення тимчасової слідчої комісії щодо “вагнерівців” вмикає “турбоігнор”.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Я звертаюся зараз до більшості. Коли треба, ви включаєте “турборежим”. А коли питання стосується нацбезпеки і вам стає не комфортно від тих питань, які в рамках цього можуть бути поставлені, ви включаєте “турбоігнор”. Так само як зараз це відбувається із створенням ТСК щодо підозр, що у вищих державних кабінетах сталася зрада і спецоперація з виманювання і арешту в Україні тих злочинців, які чинили військові злочини на Донбасі, була зірвана через злив інформації з перших кабінетів країни”, – сказав Ар’єв.

Він наголосив, що удавати, що нічого не сталося, у владної більшості довго не вийде.

“Як би це не старався президент Зеленський, чи голова Верховної Ради Разумков. Він до речі зараз навіть вийшов кудись. Його тут немає. Так він завжди дуже саркастично коментує виступи опозиції, зокрема “Європейської Солідарності”, а тут як в рот води набрав. Ми бачимо страусячу позицію голови фракції “Слуга народу”, який відмовляється надавати своїх депутатів у склад ТСК. Ми бачимо так само страусячу позицію генерального прокурора країни, яка вчора не захотіла відповідати на питання народних депутатів України, зокрема чому вона не зробила нічого для того, щоб “вагнерівців” арештованих у Білорусі екстрадували в Україну, в той час, як прокурори Генпрокуратури підписували підозри проти тих людей”, – додав Ар’єв.

Він зауважив, що всі ці документи були опубліковані, і вони свідчать, що довго брехати не вийде, а всі інші документи будуть публікуватися й надалі.

“Я впевнений в тому, що ті, хто втратив своїх рідних внаслідок російської агресії і злочинних дій російських найманців, мають знати правду. Вони мали б бачити вбивць своїх рідних тут в українській тюрмі”, – завершив Ар’єв.