За “королевою району” – “король пошти”

“Продовжую знайомити з персонами, які заважають змінам, – пише у ФБ Володимир Ар’єв. – Нове обличчя – Ігор Смілянський, голова “Укрпошти”. Зібрав всіх учасників ринку експрес-доставки і повідомив, що готується законопроект в інтересах “Укрпошти” з монополізацією послуг”.

“А якщо народні депутати не захочуть голосувати, тоді в них на округах закриватимуть поштові відділення, – обурюється ініціативою депутат. – Такого тиску і антиринкового підходу, зі слів учасників зустрічі, їм не доводилося чути навіть від регіоналів”.

“Тому, я звернуся до Володимира Гройсмана з проханням розібратися в цій ситуації і зробити кадрові висновки у разі підтвердження”, – повідомляє Володимир Ар’єв.

Як відомо, Ігоря Смілянського вибрали керувати “Укрпоштою” (національним оператором поштового зв’язку з більш ніж 11 тис. поштових відділень) з-поміж 48 претендентів. Перед тим він працював у аудиторській компанії KPMG (США). Мав досвід роботи в Україні (банк ПУМБ) та Росії.

Серед перших кроків, які планував Смілянський на 2016 рік, – затвердження довгострокової стратегії “Укрпошти”, розгляд можливості приватизації 25%-ї частки підприємства, реєстрації Поштового банку, зміна топ-менеджменту й організаційної структури, впровадження нової зарплатної системи, перегляд тарифів.

Але вже влітку поточного року Спілка поштовиків вимагала звільнення нового очільника. Оскільки Ігор Смілянський своїм наказом №560 від 6 липня 2016 року заборонив керівному складу держпідприємства спілкуватися із засобами масової інформації без його дозволу. А обласним філіалам заборонив будь-які форми взаємодії із ЗМІ, публікації і навіть коментарі в соцмережах без попереднього погодження з генеральною дирекцією.

Нагадаємо, раніше Володимир Ар’єв знайомив нас з персоною  “королеви району” Людмили Сагайдак, керівника комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва“, котра влаштувала бюрократичну тяганину “з натяками” підряднику, що збудував футбольний майданчик на Мінському масиві.

Після обіцянок народного депутат звернутися до мера Києва Віталія Кличка, у той же день всі проблеми були вирішені, а Людмила Сагайдак сказала, що її абсолютно неправильно зрозуміли.