Остаточне самознищення ПАРЄ. – Володимир Ар’єв

Остаточне самознищення ПАРЄ. Я повірити не можу, що вони це прийняли! – коментує реішення на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Володимир Ар’єв.

Тепер є два варіанта запровадження санкцій, згідно сьогоднішнього рішення. Якщо порушення не дуже серйозне, то застосовується проста процедура накладення санкцій – простою більшістю. А от якщо країна робить серйозне порушення, то тоді буде складна процедура: рішення мають приймати і ПАРЄ, і Комітет міністрів, і Генсек, а розгляд – аж на 9 місяців!

‼️ Тобто: якщо в делегації країни мало жінок – санкції прилетять миттєво, якщо країна анексує чужі землі і вбиває громадян сусідів – тоді санкції запровадити майже неможливо, згідно з новими правилами.

Раніше порушники прав людини і міжнародного права боялися санкцій ПАРЄ. Тепер вони можуть посилати цю організацію з її резолюціями в тривалу сексуально-пішохідну прогулянку, жодного покарання не буде.

І друге. Логічне. Жодних обмежень по російській делегації не буде. Все. Прощені. У них доповідач, проросійська маріонетка голандський сенатор-комуніст Тіні Кокс, навіть прогрес побачив.

На цьому пропоную остаточно поставити крапку на ставленні ПАРЄ, як на поважній організації, що заслуговує на довіру. На тривалий час так точно. – підсумовує політик.