“Королева району” та інтереси громади

“У моєму останньому пості отримав докір в коментарях, що не навів прикладів чиновників, які діють проти інтересів громади. Ось, знайомтеся, Людмила Сагайдак, очолює “Керуючу компанію з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва“. Це комунальне підприємство”, – пише в ФБ Володимир Ар’єв.

“Уявила себе королевою району та вимагає від підрядника, який зробив чудовий футбольний майданчик на Мінському масиві, “широко посміхатися та низько кланятися” щоб отримати підпис на документах для оплати роботи. Інші натяки теж були”, – натякає на відомі будь-якому пересічному українцеві обставини народний депутат.

“У середу це поле має урочисто відкриватися футбольним матчем між двома школами району, – повідомляє Ар’єв. – Я буду звертатися до Кличка, який особисто заявив про опіку розвитку спортивної інфраструктури, про доцільність перебування Л.Сагайдак на посаді”.

поле-1

Пройшло кілька годин. “Сьогодні ж всі проблеми вирішені. Документи підписані. Людмила Сагайдак сказала, що її абсолютно неправильно зрозуміли. Ок, хай так. Результат принаймні є”, – написав Володимир Ар’єв.