Розслідування корупції в ПАРЄ завершено

Незалежна слідча група, яка проводила зовнішнє розслідування звинувачень у корупції проти деяких дійсних та колишніх членів Парламентської Асамблеї Ради Європи, представить у неділю, 22 квітня, свою доповідь в Бюро Асамблеї (слухання будуть закриті). В кінці зустрічі, о 19.00, не пізніше, цей звіт буде опублікований на веб-сайті ПАРЄ. Про це повідомляє офіційний портал Асамблеї.

У минулому році Асамблея створила цю слідчу групу для проведення докладного незалежного розслідування тверджень про «корупцію і заохочення інтересів» проти деяких дійсних і колишніх членів ПАРЄ. Групі було запропоновано визначити будь-яку практику, яка не суперечить етичним стандартам Асамблеї. У світлі цих висновків буде встановлено, чи є достатні докази для вжиття заходів проти дійсних або колишніх членів Асамблеї відповідно до пунктів 19 і 20 Кодексу поведінки членів Парламентської Асамблеї.

Слічим також було запропоновано перевірити, чи існують які-небудь форми окремих дій дійсних або колишніх членів Асамблеї, які не дотримувалися положення Кодексу поведінки членів Парламентської Асамблеї та інших відповідних кодексів.

Нарешті, було запропоновано підготувати рекомендації про заходи, які необхідно вжити для усунення будь-яких прогалин в етичних нормах Асамблеї.