Депутат Бундестагу приїхав в Крим

На “Ялтинський міжнародний економічний форум” (ЯМЕФ), який відкрився в Криму, приїхав депутат Бундестагу ФРН Маркус Фронмайєр. “Форум став місцем зустрічі для різних держав. Ми можемо обмінюватися думками, позиціями… Зараз дуже складний час – багато конфліктів, і саме зараз дуже важливо обмінюватися думками і позиціями”, – цитує його російська преса.

“Я сам в Бундестазі відповідаю за економічне співробітництво і політику розвитку, і буду радий поспілкуватися з політиками, підприємцями, гостями форуму “, – сказав німецький парламентар на відкритті форуму (він – вихідець з Румунії, очолює молодіжне крило ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини”, одружений на журналістці з Росії Дарині Цой – Ред.). За словами Фронмайєра, він приїжджає до Криму з 2016 року.

На необхідність відмови від антиросійських санкцій вказав віце-мер австрійського міста Лінц Детлеф Віммер. “Якщо багато країн, регіони наслідуватимуть наш приклад і крок за кроком будуть міняти жорстку санкційну лінію, я думаю, ми можемо одне для одного багато хорошого зробити, взаємодіяти. <…> Я виступаю за співпрацю “, – сказав він.

Четвертий “Ялтинський міжнародний економічний форум” проходить в Криму з 19 по 21 квітня 2018 року. За даними організаторів, в ньому візьмуть участь близько трьох тис. осіб з 60 країн. Головна тема четвертого ЯМЕФ – “Майбутнє світу. Майбутнє Росії”.

“Для того, щоб краще відчути «принциповість» Німеччини, коли йдеться про захист демократії і свободи: Wall Street Journal пише, що німецький уряд проситиме США зробити для німецьких компаній вийнятки з санкцій проти РФ, які заважають німецьким компаніям заробляти гроші, – рекомендує у Фейсбук статтю американських журналістів Володимир Ар’єв. – І байдуже – агресія проти України, хімічні атаки в Сирії чи нервово-паралітичні у Великобританії. Все байдуже – німецькі AG мають заробити багато євро! А боротьбу з корупцією, принципи, демократію залиште на перерву між обідом і полудником для менторських читань німецьких педантів. Ще хтось дивується закулісній змові навколо Північного потоку – 2? Економічний пакт Молотова-Ріббентроппа‘2018″.