Хто з європолітиків поїде в Крим

Група депутатів з ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) наступного тижня здійснить візит в окупований Крим, заявив депутат Бундестагу з АдН Маркус Фронмаєр (Markus Frohnmaier), повідомляє видання Welt. Делегація прибуде в Крим для участі в “Ялтинському міжнародному економічному форумі”. За словами Фронмаєра, це приватний візит німецької делегації, хоча поки невідомо, які депутати увійдуть до її складу.

“Як члену комітету з економічної співпраці та розвитку, для мене надзвичайно важливою є економічна кооперація як центральна складова німецько-російських відносин. Торгівля об’єднує людей і допомагає долати конфлікти”, – пояснив Фронмаєр. 

Запрошення до участі у форумі отримали і депутати із фракції “Ліві”. Один з її членів, Александр Ной (Alexander Neu), підтвердив, що його запросили, однак заявив, що не поїде.
“Наскільки мені відомо, жоден з членів нашої групи не поїде” – сказала речниця “Лівих” у Бундестазі.

Оргкомітет Ялтинського форуму заявляє, що на захід, який відбудеться з 19 по 21 квітня, прибуде “понад 3 тисячі осіб, включаючи понад 500 гостей з близько 60 країн світу”. “Очікується, що в цьому році найбільшими делегаціями стануть німецька та австрійська, великі делегації приїдуть до Криму з Італії, Греції та Китаю”, – стверджує офіційний сайт “форуму”.

Там також говориться, що “на наизку політиків з країн Євросоюзу, влада яких висловили солідарність з Великобританією по «справі Скрипаля», чиниться тиск у зв’язку з їх планами відвідати Крим” . «Мова йде про осіб, які планували приїхати на ЯМЕФ з тих європейських країн, які нещодавно виявили солідарність з Лондоном і вирішили вислати російських дипломатів. Цим політикам рекомендують відмовитися від поїздки. Таке чітке бажання певних кіл ізолювати РФ і особливо Крим виходить за всі рамки дипломатії. В результаті кільком учасникам дійсно довелося відмовитися», – заявив співголова оргкомітету “форуму” Андрій Назаров.