Володимир Ар’єв: Підтримаємо патріота!

“Кримський фермер Володимир Балух 13-й день голодує в тюрмі, куди його за український прапор над будинком кинули російські окупанти, – написав у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Володимир Ар’єв. – Але його голодування матиме ефект, якщо отримає широке освітлення”. Як повідомляло “Громадське”, засудженого в анексованому Криму українського політв’язня Володимира Балуха перевели з одиночної камери в іншу, де він перебуває під постійним відеоспостереженням. За інформацією правозахисників, Балух сильно схуд і змарнів. 

У новій камері, куди перевели активіста, у Балуха є сусід, якому співробітники СІЗО приносять домашню їжу. «Балух розцінює це як форму знущання і спробу змусити його вийти з голодування. І до початку голодування до активіста в камеру приходили співробітники СІЗО, які намагалися його відмовити від голодування», — зазначили правозахисники.

Засуджений в анексованому Криму активіст Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. Згідно з рішенням суду, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців.