Кримські татари бойкотуватимуть вибори Путіна

Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат від фракції БПП Мустафа Джемілєв. “РФ щодня порушує міжнародне право, щодня порушує права людини. Проведення виборів на окупованій території Криму – це чергове порушення, – сказав він. – Всім зрозуміло, що ці вибори суперечать Женевській Конвенції 1944 року про статус окупованих територій”.

Мустафа Джемілєв наголосив, що кримські татари будуть бойкотувати ці вибори, як і референдум 2014 року. “Треба відзначити, що Путін надає особливого значення тому, щоб корінний народ Криму – кримські татари – все таки взяли участь в цьому голосуванні. Для цього він сам особисто приїхав до Криму . Не тому, що його цікавить результат виборів, оскільки з цим все зрозуміло, але йому важливо показати світовій громадськості, що кримські татари підтримують його на виборах. Але цього не станеться. Кримські татари за закликом Меджлісу будуть бойкотувати ці вибори, – підкреслив він.

“Меджліс звернувся до своїх співвітчизників провести цей день з користю для себе і своїх сімей: нікуди не виходити, а запрошувати сусідів, родичів, друзів і готувати національні страви: українські та кримськотатарські”, – зазначив народний депутат.