Category Archives: Новини

Володимир Ар’єв: “Гумористичний контрнаступ» від 95 кварталу – те що й редиска «Азовсталь» і комбуча «Героїчна Буча». Це використання війни в комерційних цілях. Неприпустима річ і про це багато разів писали в соцмережах. На 1+1, вочевидь, це не розуміють. Цікаво, президентському бізнесу простять?

Володимир Ар’єв: У 2023 році уряд виділяє на ремонт доріг 38 мільярдів гривень. При цьому, на компенсацію сім‘ям загиблих військових лише 325 мільйонів.

Володимир Ар’єв: Стефанчук – перший голова Верховної Ради України, який послаблює Верховну Раду. Доведено сьогоднішнім голосуванням, після якого каналу Верховної Ради, який кушаєт 0,5 млрд грн податків заборонено показувати засідання Верховної Ради народу, який платить податки.

Володимир Ар’єв: «Слуги народа» за допомогою колишнього ОПЗЖ спробують ліквідувати політичну незалежність НАБУ. Законопроект 7654 стоїть у порядку денному

Володимир Ар’єв: Байден не мав на увазі припинення постачання Україні РСЗО HIMARS дальністю до 300 км. Зрада піднялась через труднощі з точним перекладом і великої різниці між “to” та “into” в даному контексті. Тож, обіцяні системи мають бути. Ракетні комплекси з більшою дальністю нам давати поки не готові, факт. Але про них публічно і не йшлося. Наразі.

Володимир Ар’єв: Потужний ракетно-економічний удар Євросоюзу по росії! Рішення про часткове нафтове ембарго у перспективі матиме руйнівні наслідки – скоротиться до 90% російського експорту нафти в ЄС

Володимир Ар’єв: Влада зараз має терміново переорієнтувати інформаційну боротьбу на західне поле, де зараз активізувалась росія через різноманітні консерви.

Святослав Паламар позивний Калина щойно надіслав відеозвернення. https://t.me/VolodymyrAriev/149