Category Archives: Депутатські звернення

Володимир Ар’єв: Шкода, що протокол складено відносно адміністратора, а не безпосередньо керівництва “Епіцентра”

Поліція відреагувала на звернення народного депутата України Володимира Ар’єва  щодо порушення карантинних обмежень 27-28 березня 2021 року у ТЦ “Епіцентр”.

ЄС не буде зберігати Україні безвіз, якщо ми не виконуємо Угоду про асоціацію — Ар’єв

Володимир Ар’єв: ДБР буде шукати не «крота» в президентському кабінеті, а тих, хто викрив свідомий зрив спецоперації по «вагнерівцям»

Державне бюро розслідувань буде шукати не «крота» в президентському кабінеті, а тих, хто викрив свідомий зрив спецоперації по «вагнерівцям».

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Справа “вагнерівців”: Ар’єв у ВР продемонстрував докази зриву спецоперації

Володимир Ар’єв: Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовим мільйонерам Зеленським.

Когось це шокує, хтось скаже – я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці.

Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-декларацією, має 5 квартир в Києві, розкішну віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії і кілька готельних номерів в Грузії, тепер живе ЗА ВАШ рахунок!  – коментує народний депутат України Володимир Ар’єв у Facebook.

Ар’єв: У Зеленського придумали, як назвати обстріли бойовиками, щоб не рахувати їх порушенням “тиші”

Протягом минулої доби, 25 липня, в зоні проведення ООС зафіксовано 15 фактів порушення режиму припинення вогню. Втрат серед особового складу українських підрозділів немає.

Підрозділи ЗСУ вогонь у відповідь не відкривали.

В Генштабі обстріли українських позицій агресором трактували по своєму.

Володимир Ар’єв з трибуни Ради: весь 95 квартал вже сидить на Банковій

У скільки обійшовся ремонт та проживання Зеленського на держдачі в Конча-Заспі: нардеп Ар’єв подав запит в Офіс президента

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв просить Офіс президента поінформувати, скільки коштів з державного бюджету було витрачено на ремонт і утримання будинку в державній резиденції «Конча-Заспа», де зараз проживає президент Зеленський з родиною.