Category Archives: Європейська Солідарність

Порошенко приніс Зеленському план дій: коли країна в небезпеці, всі мають об’єднатися

Петро Порошенко приніс на зустріч президента Зеленського з лідерами парламентських фракцій конкретний план для зміцнення обороноздатності України. Про це він сказав журналістам перед початком зустрічі. Порошенко наголосив: коли країна у небезпеці, треба всім об‘єднатися.

Порошенко: Україна має наполягати на миротворчій місії ООН на Донбасі

Петро Порошенко під час виступу на погоджувальній раді вкотре наголосив на необхідності запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі. Він закликав владу ініціювати це питання для розгляду на безпековому саміті і повідомив, що передасть свої напрацювання Зеленському.

Порошенко вимагає від Зеленського та монобільшості виділити 50 млрд грн на армію під конкретні програми

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час брифінгу закликав Верховну Раду терміново зібрати позачергове засідання і виділити гроші, необхідні для забезпечення ЗСУ в умовах посилення російської загрози.

«Європейська Солідарність» розробила спеціальний план, який передбачає декілька першочергових кроків, які мала би зробити ще в листопаді-грудні українська влада», – говорить Петро Порошенко.

Ар’єв: «Слуги» – корупціонери безперешкодно далі працюють в команді Зеленського

Президент Зеленський свідомо покриває наближених до нього народних депутатів: їхні злочини замовчуються, не розслідуються, а самі депутати спокійно продовжують працювати у парламенті. Про сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в ефірі телеканалу «Прямий».

Петро Порошенко у День Соборності закликав усі державницькі сили до єдності заради захисту України

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у День Соборності закликав усі державницькі, партіотичні сили до єдності заради захисту України.

«Всі, як один чоловік, станьте плечем до плеча на оборону рідного краю від ворогів наших». Слова, сказані Петлюрою на Софійському майдані у січні дев’ятнадцятого, аж як злободенні й сьогодні», – написав Порошенко у Facebook.

Дежавю часів Януковича: Володимир Ар’єв про незаконне рішення Печерського суду

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв називає незаконне рішення Печерського суду дежавю часів Януковича.

«Те, що відбулося зараз, повне дежавю, що ми вже це бачили за часів Кучми і Януковича. Суддя Бортницька, до речі, притягалася до дисциплінарної відповідальності Вищою Радою правосуддя і загалом має таку репутацію – вона продовжувала для Андрія Антоненка Рифмастера перебування під вартою. Тобто там послужний список такий, який достатньо чітко і зрозуміло свідчить, що саме проти тих, хто захищав Україну, вона і використовує своє положення судді», – говорить Ар’єв.

Володимир Ар’єв: Зеленський істерить та намагається посадити Порошенка

Минуло лише 2,5 роки і Зеленський вже поступається Порошенку у другому турі президентських виборів (опитування фонду Демократичні Ініціативи та Центру Разумкова). Саме тому Зеленський істерить та намагається посадити Порошенка. Бо саме Зеленському народ України виніс вирок. – коментує народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook

Олександр Турчинов про сьогоднішні обшуки у представників «Європейської Солідарності»: це наближає кінець «зеленої влади»

Щоб відволікти увагу українців від ганебних провалів і небезпечних криз в економіці, енергетиці та безпеці, від зупинки підприємств, віялових відключень та зростання тарифів, за вказівкою Зеленського силовики влаштували терор і репресії проти лідера та представників найбільшої опозиційної партії «Європейська Солідарність». Про це під час брифінгу заявив Секретар РНБО у 2014-2019 роках, керівник Центрального штабу партії Олександр Турчинов.