Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

ISW: Армія РФ готова для раптового нападу на Україну

Американський аналітичний центр Institute for the Study of War опублікував дослідження “Військовий стан Росії: бойовий порядок сухопутних сил” (RUSSIA’S MILITARY POSTURE: GROUND FORCES ORDER OF BATTLE). Лідери США та європейські союзники не готові до того, що Путін замислив у війні з Україною та країнами Балтії, йдеться в документі: військові РФ добре підготувались, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні і гібридну – в країнах Балтії. Це не відповідає очікуванням західних лідерів на цих театрах військових дій. 

Лідери країн НАТО все більше попереджають про небезпеку звичайної війни проти країн Балтії, або, навіть, Західної Європи. Однак, російські наземні сили не були розміщені або реорганізовані для проведення військових дій без попередження в тому регіоні, наголошують автори дослідження – Кетрін Харріс (Catherine Harris) аналітик ISW з питань Росії та України, а також Фредерік В. Каган (Frederick W. Kagan), директор проекту з вивчення критичних загроз Американського інституту підприємництва (American Enterprise Institute).

В країнах Балтії росіяни готові до проведення гібридної військової інтервенції, подібно до того, що вони робили в Україні після Майдану. За період з 2014 року, росіяни розмістили і реорганізували свої сили, щоб підтримати швидке механізоване вторгнення з півночі та сходу України, наголошують аналітики.

Так, Кремль розмістив декілька підрозділів вздовж російсько-українського кордону, але не зробив цього біля країн Балтії. Біля кордону з Україною розташовано три механізовані підрозділи, в той час, як в балтійському регіоні розміщено лише один десантний підрозділ, що не є оптимальним для масштабного механізованого вторгнення.

В 50 милях від кордону України, Кремль розмістив сухопутні сили вздовж окремих ліній наступу з захищеними тилами.

Аналітики закликали США та союзників переоцінити найімовірніші сценарії дій Росії і переглянути військові та невійськові інструменти, необхідні для захисту союзників НАТО та України від можливої російської агресії.