Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Що дозволено Ляшку – не дозволено Кулику?

“Мені щойно надійшла цікава відповідь від НАБУ на колективне звернення депутатів, яке було ще цікавішим (див. нижче скани документівРед.), – пише у ФБ Володимир Ар’єв. – Коли я уважно прочитав написане, у мене виникле логічне питання: чому Ляшко не винен в тому самому, в чому винен прокурор Кулик?”

“Безвідносно до обох осіб, обставини справ вкрай схожі. Але залишаю відкритими питання до НАБУ – чому тоді підходи відомства діаметрально різні? Чому одним НАБУ займається само, а іншого пересилає до НАЗК? Цікаво ж”, – запитує народний депутат.

Як відомо, Володимир Ар’єв ще в травні п.р. обіцяв продовження з’ясуваня обставин, за яких лідер Радикальної партії Олег Ляшко використовував для перельотів літак, що належав російському бізнесмену із близького оточення президента РФ Володимира Путіна.

“Ляшко вже другий тиждень вимагає розслідувати політичну корупцію. Без питань. Додаємо сюди факти перельотів Ляшка на літаку з бортовим номером UR-USA компанії IBE Trade Corp., яка належить бізнесмену Ровту, якого пов’язують з Фірташем і з колишньою кримінальною “кишенею” Путіна Севою Могилевичем. Чим не привід для розслідування? Далі буде”, – писав Ар’єв.

Незважаючи на це, Ляшко продовжував літати чартерами, які, скажімо, з Києва на Волинь коштували $18 тис. Помічник Ляшка і депутат Київради Андрій Лозовий тоді підтвердив, що у розпорядженні його шефа є літак, “наданий хорошими людьми, прихильниками Радикальної партії”. За його словами, цим літаком в Київ привозили з зони АТО полонених сепаратистів, а назад – зброю.

В той же час відомо, що детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) 7 жовтня завершили досудове розслідування у кримінальній справі щодо незаконного збагачення військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Досудове розслідування встановило, що протягом 2011-2016 рр. Кулик придбав у власність нерухоме майна та автомобілі, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід.

“Швидкість передачі справи до суду залежить від того, скільки часу Кулик буде вивчати матеріали”, – сказали в НАБУ.

(Цікаво, від чого залежатиме швидкість розглядання справи щодо Олега Ляшка у Національному агентстві з питань запобігання корупції? – Ред.)

 

 

Атвет-3

Атвет-4

Атвет-1

Атвет-2