Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

МЗС підтримало Ар’єва щодо посла в Сербії

“Висловлюю повну підтримку послу України в Сербії Олександру Александровичу”, – заявив днями Володимир Ар’єв. Як стало відомо, МЗС не відкликатиме посла у зв’язку з дипломатичним скандалом, оскільки підтримує його позицію. За даними джерел видання “ЄвроПравда”, Александровича не каратимуть за його дії.
Окрім того, в Києві він отримав повну підтримку своєї позиції – і офіційно, і під час закритих дискусій.

Тиждень тому видання Balkan Insight опублікувало доволі жорстке інтерв’ю посла України в Бєлграді, в якому він заявив, що Росія використовує Сербію для дестабілізації Західних Балкан, і що ця країна є інструментом для знищення Європи.

“Ми знаємо, що дехто неправильно сприйняв сигнал про виклик Александровича до Києва. Виклик на консультації не означає, що посла відкликають”, – наголосило одне джерело. Повідомляється, що після проведених консультацій в МЗС, український посол повернеться до Белграда і продовжить роботу.

Єдине, що не схвалюють в МЗС, – це занадто жорсткий тон під час інтерв’ю. Повідомляється, що посол отримав від міністра доручення “уникати різких висловлювань”. Також повідомляється, що серби вже отримали публічний сигнал від України про те, що його вимоги – це не його самодіяльність.

“Сербські найманці на Донбасі, точніше, відсутність реакції Белграда на них – не єдине наше зауваження до сербських партнерів. Чому ми у косовському питанні чітко, не відступаючи ані на крок, дотримуємося принципу цілісності Сербії, але не бачимо від сербів схожого ставлення до України? Делегації з Сербії регулярно їздять в окупований Крим, в тому числі депутати з правлячої партії, з партії президента”, – розповів ЄП один з дипломатів, якому відомо про зміст консультацій між послом і міністром.

“Спроби цькування посла України сербським МЗС за його позицію є неприпустимими! – заявив раніше Володимир Ар’єв. – Сербська влада давно закриває очі на те, що її громадяни активно підтримують терористів, і тому позиція посла є виправдано жорсткою, але такою, що ніяким чином не йде врозріз з Віденською конвенцією”. 

“Нашим сусідам, які звикли, що раніше українська дипломатія грала в піддавки і воліла працювати за принципом «не висовуйся – не май проблем», час зрозуміти – ви маєте справу з новим виміром української дипломатії, яка активно захищатиме українські інтереси, – наголосив він. – Звикайте”.

“Власне, це саме я хотів би порадити і певним колишнім українським дипломатам, які взялися критикувати Олександра Александровича. Вашу безхребетність і багатовекторність доводиться ламати нинішньому поколінню, часто дуже болісно. Тому трохи припніть язика, даруйте за недипломатичність такого звернення”, – підкреслив Володимир Ар’єв.