Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Клімкін – Bild: «Українці ніколи не здадуться!»

Підписані в лютому 2015 року Мінські угоди, які передбачали тривале перемир’я, до сих пір не реалізовані.  Здається, що українці в глухому куті. Тим часом німецькі політики висловлюють бажання нормалізувати відносини з Росією, нагадують журналісти Bild Каріна Мьоссбауер (Karina Mossbauer) та Філліпп П’ятов (Fillipp Piatov) перед інтерв’ю з главою МЗС Павлом Клімкіним

AUSSENMINISTER KLIMKIN IM INTERVIEW: “Wir Ukrainer werden niemals aufgeben!”

Лідер FDP Крістіан Лінднер (Christian Lindner) в ході виборчої кампанії запропонував «заморозити» питання з анексією українського півострова і ставитися до цієї проблеми як до «довгострокового тимчасового стану». Міністр закордонних справ Зігмар Габрієль (Sigmar Gabriel) висловив невдоволення санкційною політикою ЄС і закликав поступово її скасувати.

У Німеччині залишають без уваги українські вимоги покарати Росію за порушення міжнародного права?

BILD: Тільки вчора на Донбасі було вбито чотири українських солдата, ще троє поранені. Російські війська, як і раніше, беруть участь в боях на сході України?

Павло Клімкін: Безумовно. Без російських військ, російського координування і російської зброї все це було б неможливо. Тому ми вимагаємо присутності міжнародних миротворчих сил на українсько-російському кордоні – інакше солдати і озброєння з Росії як і раніше будуть просочуватися в Донбас.

Україна теж звинувачується в порушенні режиму припинення вогню і небажанні дотримуватися Мінські угоди. Чи чесно валити все на Росію?

Це не українські війська загрожують російським містам, а навпаки. Було б дуже просто дотримуватися Мінських угод, якби Росія цього хотіла. Однак у нас абсолютно різні уявлення про те, як це повинно відбуватися. Росія хоче легалізувати російський протекторат в Донбасі і використовувати його для подальшої дестабілізації України. Коротше кажучи, ми вимагаємо введення міжнародних миротворчих сил і виведення російських військ.

Путін теж вимагає введення міжнародних миротворчих сил …

Але він вимагає цього не по всій зоні конфлікту, а лише вздовж лінії фронту. Це виверт. Таким чином російська окупація Донбасу була б узаконена. Міжнародний тиск на Путіна знизився б, а російський вплив в Донбасі – залишився. Путін міг би зажадати ослаблення санкцій, при цьому ситуація залишилася б не вирішеною. Ми не прийняли б цього. Найважливіше те, що українсько-російський кордон буде контролюватися незалежними партнерами. Мир на Донбас можна повернути тільки якщо відрізати приплив військ і зброї.

Фронт
Люди на сході України вже більше трьох років живуть в умовах війни. Вони покладають відповідальність за це і на ваш уряд. Ви не ризикуєте втратою підтримки своїх громадян, якщо ви нарешті не покінчите з війною?

Українці жадають миру. Війна багато чого від них вимагає. Багато віддали свої життя або втратили друзів і рідних. Але якщо поговорити з людьми або подивитися на результати опитувань, то стане ясно: українці не хочуть і не будуть здаватися. Вони прагнуть миру, але не хочуть отримати його ціною втрати незалежності і свободи. Люди в Україні не допустять того, щоб Росія зруйнувала їхню країну. Наша мрія – демократична Україна в складі ЄС. Росія хоче зруйнувати нашу мрію.

До речі, про демократію. Як і раніше, можна прочитати про насильство по відношенню до журналістів з боку поліції. Чи є ще в Україні свобода преси?

Систематичних перевищень повноважень з боку органів безпеки по відношенню до журналістів немає. Це абсолютна нісенітниця. Але насправді у нас є випадки, якими займається наша влада, по яким нас судять. Прикладом є вбивство відомого журналіста Павла Шеремета, підірваного в автомобілі в центрі Києва. Цей випадок повинен бути розслідуваний. Але у ЗМІ в Україні є принципова структурна проблема: у нас є ціла низка ЗМІ, які належать приватним підприємцям – олігархам. А це означає, що тиск на ЗМІ здійснюють кілька людей. Ми повинні це змінити, щоб зробити можливою справжню свободу преси.

У Німеччині громадський інтерес до України падає. Це добре чи погано для вас?

Це погано! Для нас дуже важливо, щоб ми не забули про триваючі порушення росіянами міжнародного права і прав людини.

Яка ситуація в Криму?

– Настрій людей в Криму погіршується на очах. Звичайно, були люди, які підтримували анексію, але вони теж критично дивляться на нинішню ситуацію. Позитивного розвитку немає ні в промисловості, ні в туризмі, ні в суспільстві. Багато жителів Криму неймовірно розчаровані.

Крим-татар

Деякі німецькі політики запропонували «заморозити» кримський конфлікт і ставитися до цієї проблеми як до «довгострокового тимчасового стану». Ви цю пропозицію розкритикували, але чи не стало це вже реальністю?

Це неправильна стратегія. Не можна залишити Крим і особливо його жителів напризволяще. Візьмемо, наприклад, кримських татар, які влаштували мирну демонстрацію на підтримку дотримання прав людини, – всі вони зазнали переслідувань.

Росія проводить в Криму етнічні чистки. Корінне населення Криму і критики режиму витісняються, зате в Крим звозять людей зі всіх куточків Росії. Крим спливає кров’ю.

Для України Крим – це святе. Ми ніколи не погодимося з анексією. Жоден український політик ніколи не погодиться з російською окупацією Криму.

Але ж чи не стало вже давно фактом те, що Крим тепер російський?

Факт в тому, що в даний час Крим окупований Росією. В даний момент він – російська колонія. Важливим є те, що санкції були посилені з метою показати, що цей факт ніколи не буде прийнятий. Було порушено міжнародне право. Щоб відновити втрачену віру в міжнародне право, анексія коли-небудь повинна бути анульована.

Ви воліли б ліберального або «зеленого» міністра закордонних справ Німеччини?

Я не можу втручатися у внутрішні справи Федеративної Республіки. Я впевнений, що позиція уряду не зміниться і переконаний в тому, що будь-який майбутній міністр закордонних справ – неважливо від якої партії – присвятить себе меті відновити територіальну цілісність України і захистити її незалежність.

Вас не турбує, що новий міністр закордонних справ може захотіти поліпшити російсько-німецькі відносини?

Зовнішня політика повинна орієнтуватися на цінності і принципи. Ніхто не може довіряти Росії. Тому важливо вести розмову з Росією з позиції сили. Путін не вірив, що Захід так довго єдиним фронтом буде займати сторону України. Тому роль Німеччини в майбутньому стане ще важливішою. Хто знає, що ще вчиниить Путін.

Клим-2

Світлини Bild