Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Доповідь ООН: Росія грубо порушує права людини в Криму

Росія допускає “серйозні” порушення прав людини в Криму, примушуючи людей до отримання громадянства і депортуючи ув’язнених, йдеться в доповіді ООН. Генасамблея ООН розпорядилася почати розслідування про порушення прав людини на півострові в грудні 2016 року. Російська влада не пустили слідчих ООН на територію Криму.

“Були зафіксовані серйозні порушення прав людини, такі як довільні затримання і тримання під вартою, насильницькі зникнення, жорстоке поводження, тортури і щонайменше одна позасудова страта”, – йдеться в доповіді.

“Нав’язування громадянства жителям окупованій території можна прирівняти до примусу їх до присяги на вірність “ворожій державі, що заборонено четвертою Женевською конвенцією”, – наголошується в заяві верховного комісара ООН з прав людини Зайда Раада аль-Хусейна.

Росія також порушила міжнародне законодавство, перемістивши затриманих і ув’язнених з Криму в Росію, підкреслюється в документі.

Після окупації Криму Росія автоматично визнала всіх українців, які проживають на півострові, російськими громадянами, якщо тільки вони не направили відмову в письмовій формі.

До травня 2015 року біля 100.000 чоловік, або 4 відсотки населення Криму, не мали російського громадянства, посилається аналіз на російського чиновника.

Приблизно 19.000 чоловік, в основному держслужбовців, які хочуть зберегти робочі місця при фактичному правлінні Росії, були змушені відмовитися від українського громадянства, говориться в доповіді.

Противників референдуму переслідували за допомогою законів проти тероризму, екстремізму і сепаратизму, а деяких з них примусово помістили в психлікарні, свідчиться в тексті. – Багато ЗМІ півострова були закриті, а всі 22 конгрегації Свідків Єгови – оголошені поза законом.

Викладання українською мовою майже припинилося, до того ж Росія заборонила Меджліс кримських татар, які піддавалися залякуванню, обшуків і затримань. Росія має право вето в Радбезі ООН – це значить, що вона здатна припинити будь-яку спробу закликати її до відповідальності, наголшується в доповіді ООН.

Фіона Фрейзер, глава місії ООН в Україні, – яка і займалася доповіддю, – зазначила, що важливо задокументувати все, що відбувається в Криму, щоб жертви могли фіксувати порушення своїх прав і намагатися забезпечити справедливість і закликати винних до відповідальності.