Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Україна приєдналась до Альянсу проти торгівлі знаряддями тортур

Вусал Гусейнов (Азербайджан), доповідач ПАРЄ з питань посилення міжнародних норм щодо заборони торгівлі товарами для тортур і страт, привітав створення в ООН «Альянсу проти торгівлі засобами тортур», ініційованого комісаром ЄС з питань торгівлі Сесилією Мальмстрьом (Cecilia Malmström) та міністрами закордонних справ Аргентини Хорхе Фаері (Jorge Faure) і Монголії Цендином Мунх-Оргілом (Tsend Munkh-Orgil).

«Завдяки Європейській конвенції про права людини і її додатковим протоколам – тортури і смертна кара були заборонені в усіх країнах Ради Європи. Парламентська асамблея продовжує відігравати провідну роль в підтримці і продовженню цього прогресу, – сказав Гусейнов. – Ганебна аномалія полягає в тому, що певні товари, призначені для використання в тортурах або стратах (або якими правоохоронні органи можуть легко зловживати з такою метою), все ще виробляються, продаються або пропонуються компаніями-посередниками, що базуються в державах – членах Ради Європи».

«У моїй доповіді буде розглянутий рівень, на якому ця торгівля існує в наших державах-членах, у ній вичені різні національні режими, які вносять пропозиції щодо зміцнення правил цієї торгівлі. Тому Асамблея буде підтримувати новий Альянс за допомогою конкретних рекомендацій державам всієї Європи», – підкреслив він.

Як повідомлялось, Україна вже приєдналася до “Альянсу проти торгівлі засобами тортур” (Alliance for Torture-Free Trade). Про це інформувала прес-служба представництва Європейського Союзу в Києві. Під час тижня Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку створено міжнародний Альянс для боротьби з торгівлею знаряддями катувань. Україна за участі міністра закордонних справ Павла Клімкіна приєдналась до нього. Це спільна ініціатива Європейського Союзу, Аргентини та Монголії, в якій сьогодні бере учать 58 країн. Її мета- зупинити торгівлю засобами, які використовуються для виконання смертних вироків та катування, – розповіли в представництві.

У відомстві зазначили, що у світі продаються кийки з металевими шипами, електрошокові пояси, засоби утримування людей під час катування електрошоком, хімікалії для страти і системи примусової ін’єкції.

“Ці знаряддя слугують ні для чого іншого як для завдання жахливого болю та вбивства людей. Сьогодні ми приймаємо конкретні кроки для зупинки цієї ганебної торгівлі. Я рада, що так багато країн з усього світу підписали спільну декларацію та приєдналася до цього Альянсу. Тримаючись разом, ми показуємо, що не будемо більше терпіти таку торгівлю”, – сказала комісар Євросоюзу з питань торгівлі Сесилія Мальмстрьом.

Мальстрьом

Сесилія Мальмстрьом