Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Росія призналась в підтримці міжнародного тероризму?

На прес-конференції за підсумками саміту БРІКС Путін заявив, що якщо летальна зброя США надійде на Донбас, то важко буде передбачити реакцію бойовиків, які “можуть направити наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них”. В Києві розцінили це як прямий шантаж США та погрозу Україні війною.

Погрози Путіна щодо активізації російських бандформувань та терористичних осередків на інших “вразливих” територіях України, у випадку надання Сполученими Штатами зброї Україні, має знайти жорстку реакцію міжнародної спільноти, заявила народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Фріз.

“Керівник РФ цією заявою офіціально підтвердив тези української сторони: повний контроль Кремлем та керівництво терористичними організаціями ЛНР, ДНР, постачання їм зброї, планування та управління підривною діяльністю проти суверенної держави Україна. Відвертість президента РФ має стати підставою для підвищення економічного та політичного тиску на Москву”, – зазначила вона.

За словами політика, “бойовики самопроголошених маріонеткових “республік” сьогодні не мають необхідних ресурсів та потенціалу для самостійного наступу”. “Єдиним сценарієм, що дозволяє розглядати розширення окупованих територій є російське вторгнення”, – підкреслила Ірина Фріз.

Парламентар наголосила на тому, що заява Путіна – це прямий шантаж США та погроза Україні війною. “Такі заяви не можуть залишатися непоміченими в Європі”, – наголосила вона.

Політик переконана, що Україна в ООН має ініціювати слухання та розслідування щодо підтримки Росією міжнародного тероризму.