Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Введення “безвізу” з ЄС вимагає “візу” з РФ – Ірина Фріз

Введення безвізового режиму з Європейським Союзом вимагає застосувати додаткові заходи безпеки у вигляді введення віз для громадян РФ заявила народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”, голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.

Вона зауважила, що спроби російського керівництва сприяти дестабілізації ситуації в Україні, зокрема, через погіршення криміногенної обстановки за допомогою інфільтрації кримінальних елементів з Росії, є істотною підставою для посилення контролю за особами, що перетинають російсько-український кордон.

“За тих обставин, про які заявив позавчора Голова Національної поліції Сергій Князєв, Україна має почати процес введення візового режиму з РФ, що передбачатиме збирання біометричних даних всіх громадян Російської Федерації, що прибувають на територію України”, – відзначила Фріз.

Депутат також висловила занепокоєння тим, що діти громадян України, які перетинають адміністративний кордон з окупованим Кримом, останнім часом опитуються співробітниками погранслужби ФСБ РФ без присутності батьків: “Серед питань – рід занять батьків, чим займаються і т.ін.”, – зауважує Фріз.

Введення безвізового режиму України з Європейським Союзом вимагає від нас також застосувати додаткові заходи безпеки у вигляді введення віз для громадян Російської Федерації “на тих самих умовах, на яких ці громадяни РФ отримують візи країн ЄС” , – додала Фріз.

Депутат вважає, що числені факти підривних дій РФ проти України, участі громадян РФ в бойових діях на Донбасі проти України на боці російсько-окупаційних військ, закріплений законом України статус Росії, як країни-агресора, – все це цілком достатні підстави для введення віз, з метою посилення контролю над тим, хто та з якою метою в’їжджає на територію нашої країни.

“Звичайно, Кремль вдасться до симетричних заходів. Враховуючи те, що громадян України безпідставно затримують та ув’язнюють на території РФ, візовий режим ускладнить цей процес, адже надання дозволу на видачу візи передбачає те, що країна не має претензій до особи на в’їзд. Отже, затримання українських громадян в Росії буде важче обгрунтовувати. Разом з тим, для тих, хто виступав проти безвізу з Європою, введення віз з Росією не має стати проблемою”, – зауважила Ірина Фріз .