Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Якщо РФ поновлять у ПАРЄ, ми можемо відмовитися від ПАРЄ – Клімкін

Міністерство закордонних справ допускає відмову від участі в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи у разі відновлення права голосу російської делегації, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

“Якщо повноваження російської делегації, наприклад, в ПАРЄ буде позитивно визнано, ми розглядатимемо різні варіанти, аж до того, щоб не брати участь у роботі ПАРЄ”, – сказав він.

Водночас Клімкін зазначив, що не може заборонити депутатам Верховної Ради брати участь у роботі ПАРЄ, оскільки це є їхнім суверенним правом, але радитиме їм ухвалити радикальне рішення.

Позицію народних обранців озвучив глава нашої депутатської делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв: українська делегація обговорює можливість відмови від участі в роботі Асамблеї.Арьев-2

“У нас, серед делегації, дискутується момент припинення роботи в ПАРЄ, якщо російська делегація буде повернена і відновлена в правах за принципом “широко заплющених очей”, – підкреслив він. – Є критерії Ради Європи. І якщо ПАРЄ сама не хоче відповідати цим критеріям, то виникає питання: що може в резолюції порадити нам організація, яка не поважає сама себе і своїх принципів”.

Ар’єв зазначив, що такі настрої в делегації досить сильні. “Будемо вирішувати в залежності  від ситуації на той момент, від обставин, які будуть”, – сказав він.

“Так, досить висока ймовірність такої перспективи (бойкоту ПАРЄ з боку української делегації – Ред.)”, – сказав депутат, додавши, що українська делегація має намір подати заявку про підтвердження повноважень в Асамблеї на початку наступного року, як це роблять делегації усіх країн – членів ПАРЄ.