Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Історія вчить тому, що нічому не вчить

“Російських дипломатів аж вивертає від успіхів України, – написав у ФБ народний депутат Володимир Ар’єв, реагуючи на черговий випад у Твіттер члена Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації – голови тимчасової комісії РФ ФЗ з інформаційної політики та взаємодії із засобами масової інформації Олексія Пушкова.

“Хочеться лише нагадати цьому знавцю історії, що до 1954 не було самого Пушкова, а Україна в 1945 була серед засновників ООН, – підкреслив народний депутат України. – Не кажучи вже про те, що київська Княжна Анна стала королевою Франції в той час як, по майбутній Красній Площі гуляли ведмеді”.

Цей російський політик не вперше влаштовує істерику з приводу України.

Олексій Пушков народився в 1954 році в сім’ї кар’єрного дипломата в Пекіні. Закінчив МДІМВ в 1976. Але чомусь дипломатична кар’єра не склалась: пропрацювавши після отримання диплому в Женеві у представництві ООН, він спершу викладав у МДІМВ, а з 1983 році поїхав до Праги, де влаштувався працювати до редакції міжнародного журналу «Проблеми світу та соціалізму».

Повернувшись через п’ять років до Москви, він став спіч-райтером президента СРСР Михайла Горбачова.

До практичної роботи в царині міжнародної політики Олексій Пушков повернувся, очоливши російську делегацію в Парламентскій Асамблеї Ради Європи. Яка закінчилась, коли в якості санкцій за порушення Росією міжнародних угод (анексія Криму, агресія на Донбасі) російська делегація в 2015 році була позбавлена права голосу і їй заборонено брати участь в будь-яких місіях ПАРЄ.

Пушков

P.S. Якщо заглянути у Твіттер Пушкова, то стає очевидним, що широкий спектр знань в багатьох сферах (не тільки в історії) доволяє йому зверхньо, а часом і відверто зневажливо повчати і ЗМІ, і адміністрацію Президента Трампа, і міністра закордонних справ Великої Британії:

“Ведучій Fox News, що заговорила російською, треба підучити мову: поки ще невиразно висловлюється. У нас багато телеведучих англ. знають куди краще”.

“Адм. Трампа слід прислухатися до заяви Ушакова. Росія проявила стриманість через зміну адм-ції, але якщо зрушення не буде – буде відповідь”.

“За сл. Джонсона, Росія може вплинути на вибори в Британії. Як, навіщо, з якою метою? На це він відповісти не здатний. Політик однієї думки”.