Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

ПАРЄ непокоїть стан ЗМІ на окупованих РФ територіях

Комітет ПАРЄ з питань культури, науки, освіти та ЗМІ відзначив велику кількість випадків погроз і нападів на журналістів і засобів масової інформації, поінформували в Раді Європи через Платформу, створену в 2015 році з метою сприяння захисту журналістики і безпеки журналістів, повідомляє офіційний сайт ПАРЄ.

У доповіді, підготовленій Володимиром Ар’євим (Україна) і прийнятій Комітетом, вказується на те, що з квітня 2015 року по листопад 2016 року у Платформі зафіксовано 230 попереджень 31 державі-члену. На 95 з цих попереджень було отримано офіційні відповіді, 23 випадки були вирішені. У той же час 16 журналістів було вбито за цей період.

Комітет висловив стурбованість, зокрема, станом ЗМІ і журналістів в Туреччині і закликав турецьку владу “звільнити з-під варти всіх журналістів, яким не було пред’явлено звинувачень у активній участі в терористичних актах” і переглянути надзвичайні укази щодо арештів письменників, журналістів і редакторів та захоплення медіа-компаній. На думку парламентарів, викликає також занепокоєння ситуація на Кримському півострові, окупованому Росією, на сході України і в Російської Федерації.

У прийнятому документі йдеться про відсутність свободи ЗМІ на інших територіях держав-членів, які контролюються де-факто сепаратистськими режимами. А саме в Нагірному Карабасі Азербайджану, Абхазії і Південный Осетії Грузії та Придністров’ї Республіки Молдова.

Крім того, Комітет заявляє, що уряди і парламенти не повинні втручатися в управління і видавничу діяльність організацій громадського телерадіомовлення, які, в свою чергу, повинні створити кодекси поведінки для журналістської роботи і редакційної незалежності від політичного впливу.

І, нарешті, Комітет рекомендував Комітету Міністрів виділяти достатні ресурси для функціонування Платформи.

АРПАРЕ