Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Володимир Ар’єв: Pandora papers лише початок довгої і захоплюючої історії

«Нічого нового на мене не знайшли», «більше нічого на мене немає» – так Зеленський виправдовує інформацію міжнародної групи розслідувачів про «квартальні» офшори і відмивання коштів. – коментує народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook

Те, що він далеко не той «простой парєнь», за кого себе видає, я казав ще у 2019. Але більшість громадян тоді не хотіли нічого ані чути, ані бачити. Тепер починають прозрівати – після мегакорупції на великому будівництві та інших держзакупівлях, після барської поведінки його слуг і прислуги, після торжества беззаконня збоку силовиків, після розвалу всього, до чого вони дотягнулися та багато чого іншого. І навіть чергове зеленське «то все Порошенко» діє рівно навпаки навіть на його електорат.
А от щодо «більше нічого (на Зеленського) немає», побачимо. Мені здається, що Pandora papers лише початок довгої і захоплюючої історії про те, як один комік спробував надурити Україну і світ, але не вийшло і якими були наслідки для всіх. – підсумовує політик.