Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Кінець образу “простого парня”: у найтяжчі роки війни Зеленський не платив податки й тягнув мільйони з бюджету

Володимир Ар’єв: Зеленський не платив податки в Україні, зате купував елітне житло за мільйони через офшори, зокрема брав участь у відмиванні коштів, вкрадених Коломойським у “ПриватБанку”.

У перші роки війни кварталівські фірми не просто не платили податок на прибуток. Вони ще й тягнули з держави! Я особисто бачив зведені річні дані податкової. Так, фірми ТОВ “Студія Квартал 95” (ЄДРПОУ 32633808), ТОВ “Кіноквартал” (34478276), ТОВ “Квартал-концерт” (365519591), ТОВ “Анімація студія 95” (39858644), ТОВ “Квартал-ТВ” (40555143), ТОВ “Продюсерський центр Ліга сміху” (41196327) у 2014-му не заплатили жодної (!!!) гривні податку на прибуток. 2015-го одна з фірм заплатила трохи більш як 2000 гривень. За весь рік! Зате інша отримала з бюджету повернення на понад 40 тисяч. Тобто, у найтяжчі роки війни, група компаній “Кварталу” не просто ухилялась від податків, а ще й тягнула гроші з бюджету!

Зате через офшори Зеленського і компанії в цей час проходили мільйони доларів, купувалося елітне житло в Італії чи під британською юрисдикцією.

Особливо цинічний вигляд мають тепер “слуги” Зеленського, які у відповідь на розслідування “Слідство.інфо” знову кричать “а от Порошенко…”. Так от, Порошенко в офшорі мав пару тисяч, а його компанії сотні мільйонів платили в бюджет України. У Зеленського рівно навпаки!

Країну у 2019-му обдурили максимально цинічно. Я попереджав, тепер доведено. І про брехунів і махінаторів знає весь світ, бо головні світові медіа написали про різницю між справжнім Зеленським і образом “простого парня”, який згодували народу на виборах. – коментує політик