Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Володимир Ар’єв: вчора Зеленський піарився на кораблях, за які сьогодні судять бойового генерала Павловського

Справа проти Павловського виглядає особливо цинічно, адже ще вчора влада піарилася на кораблях, за які сьогодні тягають до суду бойового генерала. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв у Печерському суді.

«Вчора президент Зеленський і його оточення, які є замовниками цієї справи, в Одесі на цих кораблях просто піарилися, показували потужність ВМС України, фотографувалися. І жодним чином ніхто не казав, що ці кораблі були якісь не такі, що якось їх неправильно робили. Навпаки президент країни, Верховний Головнокомандувач прийшов і фотографувався, знімався на відео на цих кораблях. А сьогодні генерала, причетного до створення українських бойових кораблів у той час, коли ніхто Україні взагалі у світі зброю не хотів продавати, намагаються засунути за ґрати шляхом призначення абсолютно непідйомної у 400 мільйонів гривень застави», – обурюється Ар’єв.

«Ми сьогодні бачимо цинізм влади по відношенню до військових. Вони таким чином підривають обороноздатність України. На словах вони патріоти, але їхні справи свідчать те, що вони навпаки завдають шкоди обороноздатності України своїми замовними атаками на людей, які в найтяжчий час рятували Україну і намагалися посилити її боєздатність», – зазначає Володимир Ар’єв.

Нічого дивного тут немає, зауважує народний депутат. «Зеленський, який в 2014 році говорив про «один народ» і хвалив бойовиків за те, що вони «віджали» у ЗСУ танк, наполягав на тому, що ми з Росією «один народ», працював у Росії, отримував у Росії дохід. І для нього нічого страшного немає сказати слова – правильні, патріотичні, але реальні дії сьогодні – це антипатріотичні і такі, які завдають шкоди державі Україні», резюмує Ар’єв.