Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

НАЗК не бачить мільярдних корупційних схем і явних випадків конфлікту інтересів у владі – Іванна Климпуш-Цинцадзе

НАЗК намагається безпідставно звинуватити народну депутатку від «Європейської Солідарності», голову комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванну Климпуш-Цинцадзе в порушенні антикорупційного законодавства. Про це вона повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Тотальна війна» з корупцією на марші? 31 травня о 7 годині вечора НАЗК надіслало мені листа з проханням прийти до них того ж дня ознайомитися з… протоколом про адмінпорушення», – написала представниця «ЄС».

«Порушення» полягає в тому, що в останні дні своєї роботи в Уряді в 2019-му я у свій вихідний день літала на конференцію в Одесу, куди мене запросили спікеркою. Організатори, як зазвичай, і як і іншим спікерам, оплатили дорогу. Так от оплату проїзду НАЗК вважає… «подарунком», який я нібито отримала в порушення заборон, передбачених антикорупційним законодавством. Це тягне за собою штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією подарунка (цікаво, як будуть забирати переліт?)» – додала народна депутатка.

«26 серпня 2019 року (то був вихідний понеділок після Дня Незалежності), замість того, аби відпочивати, я, на запрошення громадської організації, полетіла в Одесу просувати ідеї європейської та євроатлантичної інтеграції, не витративши ні копійки державних коштів», – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Крім цього, голова комітету наголосила, що в той самий час НАЗК не розслідує численні факти реальної корупції чинної влади.

«Цікава боротьба з корупцією, якщо НАЗК не бачить мільярдних корупційних схем, чи явних випадків конфлікту інтересів, а фокусується на перельоті громадянки Климпуш-Цинцадзе в Одесу і назад, з метою виступу на тему євроінтеграції України, на заході, організованому громадськими організаціями», – акцентувала вона.

«Виходить, що тепер заборонено організаторам покривати витрати на участь спікерів у їх заходах? У НАЗК вирішили дискредитувати ще й участь в заходах, які організовують громадські організації на підтримку реформ? Чи, може, думають, що таким чином я перестану працювати на державу?» – запитує народна депутатка.

«Карати за роботу на державу – огидно і підло. Якщо хтось сподівається, що цим змусять мене припинити відстоювати національні інтереси України, то вони дуже помиляються», – підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

«При цьому, НАЗК намагається скласти протокол щодо мене в обхід закону… Навіть якщо б були підстави для притягнення мене до адміністративної відповідальності, закон дозволяє це зробити протягом шести місяців з дня виявлення «порушення». Цей строк вже давно сплив (переписка з НАЗК з цього приводу триває майже рік)», – повідомляє голова комітету.

«Чому НАЗК просуває цей сумнівний кейс зараз, коли строки спливли, витрачаючи при цьому кошти платників податків? Демонструє формальний підхід чи намагається «нарити» на мене хоч щось, ігноруючи закон?» – наголошує народна депутатка.

Також вона повідомила, що отримала від НАЗК ще один лист із запрошенням ознайомитися з протоколом про адмінправопорушення. Тим не менш народна депутатка наголошує, що коригування термінів ознайомлення з матеріалами не змінює факт недоцільності подібних обвинувачень.