Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Заява фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді України

Народні депутати України від «Європейської Солідарності» заявляють про свій рішучий протест проти обмеження свободи слова у Парламентській Асамблеї Ради Європи, що виявилось у позбавлені права на виступ нашого колеги Олексія Гончаренка на три місяці.

Звертаємо увагу Міністерства закордонних справ та президента Володимира Зеленського, що хоч право на виступ відібрали лише у одного представника українського парламенту, а постраждала вся Україна. Справа у тому, що Олексія Гончаренка покарали за виступ, у якому він захищав Україну, викриваючи і засуджуючи агресора – президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Закликаємо МЗС та президента України дати політичну оцінку діям керівництва ПАРЄ та звернутися до політичних інститутів Євросоюзу, щоб не дозволити забирати право на виступ у представника України.

Констатуємо, що безпідставне повернення російської делегації у ПАРЄ в 2019 році призвело тепер до подальшого зниження стандартів демократії в Асамблеї. Обмеження свободи слова українського депутата накладено за доносом депутата Російської Думи, який і досі перебуває під санкціями та приїздить до Франції за спеціальною процедурою.

Вимагаємо від керівництва ПАРЄ відновити у повному обсязі право на виступ Олексія Гончаренка і в майбутньому поважати право на критику та власну політичну позицію народних депутатів України, які звикли до високих стандартів демократії у своїй державі.

Прикро, що ПАРЄ, яка раніше вводила санкції проти Росії через дії Путіна, тепер вводить санкції проти Олексія Гончаренка за його критику на адресу Путіна.

Народні депутати України
Фракція «Європейська Солідарність»