Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Електронний офіс депутатів від Політичної партії “Європейська Солідарність” Хмельниччини”

“Електронний офіс депутатів від Політичної партії “Європейська Солідарність” Хмельниччини” допоможе виборцям підтримувати контакт з депутатами, навіть при карантинних обмеженнях.

Сайт адаптований до мобільних пристроїв і високо-візуалізований незалежно від того чи переглядаєте Ви його на смартфоні, планшеті чи настільному комп’ютері.

“Унікальний проект запустили ми з командою Європейської Солідарності – Хмельниччина. Зараз, коли прямі контакти між людьми стають обмеженими, електронний офіс депутатів «Європейської Солідарності» всіх рівнів, обраних в Хмельницькій області, допоможе тримати зв‘язок депутатів і виборців”, – йдеться в дописі Volodymyr Ariev, керівника територіальної організації.

Використовуючи електронну форму, можливо написати звернення до депутата для вирішення існуючих проблем, а також написати заяву, пропозицію або скаргу. Подати звернення можна за допомогою всього 4 кроків, які не займають більше 15 хвилин.
На платформі будуть представлені депутати рад всіх рівнів, які були обрані від “Європейської Солідарності” у Хмельницькій області. Також реалізовано зручний пошук-фільтр по радах ОТГ.
Більше не потрібно шукати приймальню депутата у Вашому місті чи приходити у визначений час. Пряме звернення і спілкування з депутатами “Європейської Солідарності” доступне кожному жителю Хмельниччини, який зареєструється на сайті.
Сайт пропонує спектр функцій, у тому числі форум користувачів з обговоренням різноманітних тем з усіма учасниками системи, актуальні новини про роботу та ініціативи депутатів. Це повинно значно спростити взаємодію та комунікацію депутатів з виборцями.
Переходьте за посиланням: https://esd.km.ua