Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

«Європейська Солідарність» вимагає зустрічі з Національною поліцією через стеження за депутатом Київради Віктором Кононенком

«Європейська Солідарність» вимагає зустрічі з керівництвом Національної поліції через факт незаконного стеження за депутатом Київради, генерал-лейтенантом СБУ Віктором Кононенком. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв під час позачергового засідання Верховної ради України.

«Наша фракція вимагає зустрічі з Національною поліцією, оскільки зараз щойно було зловлено працівника Національної поліції, який здійснював стеження за депутатом Київради від «Європейської Солідарності», – заявив Володимир Ар’єв.

Він також наголосив, що правоохоронні органи зосередились на пошуку винних, які пофарбували стіни Офісу президента Зеленського, натомість багато інших більш резонансних справ залишаються нерозкритими.

«Насправді – це ганьба, що цілий голова СБУ займається розмальованими дверима і вибитими шибками. У мене лише одне питання: а у вас немає інших справ?», – підкреслив він.

«У нас за кілька днів може прийняти присягу народного депутата громадянин Російської Федерації. То може ви ним займетеся і подасте Зеленському на скасування громадянства України?», – зазначив Володимир Ар’єв.

Представник «Європейської Солідарності» також звернувся до присутніх очільників МВС: «У вас теж немає більше чим займатися як ловити активістів? Ваш заступник міністра Геращенко за п’ять хвилин уже знайшов замовника. Так може на час слідства відсторонити його з цієї посади, бо це була явно політична заява».

Володимир Ар’єв також підкреслив, що слідство представляє непереконливі докази у справі і зокрема фотографії з місця події. «По яким ви визначаєте фотографіям що це були певні люди, коли на суді представляють чорні квадрати?», – зауважив він.