Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Київрада має відстояти в судах перейменування проспекту Степана Бандери – депутати «Євросолідарності»

Київська міська рада має оперативно підготувати апеляційну скаргу стосовно рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про скасування перейменування проспекту Московського на проспект Степана Бандери та захистити своє рішення

 – наголошує депутат «Європейської Солідарності» в КМР Олександр Погребиський.

«Позов про скасування перейменування громадська спілка «Громадський контроль та порядок» подала ще в 2016 році. Суд прийняв рішення на їхню користь через понад 4 роки. Але воно є абсолютно необґрунтованим, тому місто має о захистити перейменування. І депутатський корпус має бути обов’язково поінформований про перебіг справи на всіх її етапах», – підкреслює Олександр Погребиський.

«Ми не можемо назвати київську вулицю ім’ям столиці агресора. Рішення про перейменування обговорювалось з громадою, було голосування на сайті Київради, кияни це підтримали. Я наголошую, що ми повинні боротися за думку громади, а не йти супереч їй, як це зробив Окружний адміністративний суд Києва», – наголосила Ярина Ар’єва.

Також у фракції «Європейська Солідарність» наголосили, що рішення суду несе виключно політичний характер і покликане дестабілізувати ситуацію в країні та столиці зокрема.