Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Порошенко закликає Раду підтримати законопроекти про відповідальність колаборантів та антиукраїнську пропаганду

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав парламентські фракції підтримати законопроекти, спрямовані на відповідальність колаборантів та проросійську пропаганду. Під час погоджувальної ради він подякував фракції «Голос» за співпрацю.

«Я хочу подякувати «Голосу» – ми спільно вносимо на розгляд парламенту законопроект про відповідальність за колаборацію. Ми твердо переконані, що колаборацію має бути покарано не тільки і не стільки на окупованих територіях, де люди для того, щоб виживати, вимушені йти на роботу в лікарні і школи. Ця відповідальність повинна бути на підконтрольних Україні територіях», – зазначає Порошенко.

«Ще один законопроект, на якому ми наполягаємо, – про посилення відповідальності за поширення тез ворожої пропаганди, які підривають обороноздатність країни, бойовий і патріотичний дух українців. Коли брешуть, що в Україні громадянська війна, коли брешуть, що у нас немає російської агресії, коли паплюжать честь і гідність військовослужбовців Збройних Сил України, поширюючи фейки про їх нібито військові злочини», – пояснює лідер «Європейської Солідарності».

«Я хотів би закликати голів інших фракцій і груп доєднатися до нашої з «Голосом» ініціативи  і розглянути обидва законопроекти на цьому тижні», – говорить Порошенко. 

Як відомо, 10 лютого Петро Порошенко представив низку законодавчих ініціатив, спрямованих на боротьбу з посіпаками Кремля і російською пропагандою. Порошенко закликав патріотичні демократичні сили в українському парламенті підтримати ці законопроекти.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ