Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

“Євросолідарність” ініціює постанову ВР із вимогою до Зеленського звільнити політв’язнів – нардепи з суду у “справі Шеремета”

“Європейська солідарність” ініціює постанову Верховної Ради з вимогою до влади звільнити всіх політичних в’язнів, заявляють народні депутати Володимир Ар’єв та Марія Іонова, які у вівторок намагалися потрапити на судове засідання у “справі Шеремета”.

“Ми всі з вами є свідками, що це (президент України Володимир – ІФ) Зеленський з міністром (внутрішніх справ Арсеном – ІФ) Аваковим призначив винних. Але ми за те, щоб винні у справі Шеремета були знайдені, а невинні люди були звільнені. Тому що вже більше року Антоненко в тюрмі, сім місяців просиділа в тюрмі Юля Кузьменко, і Яна під домашнім арештом близько шести місяців. І зараз продовжують тримати Андрія за ґратами як політичного в’язня Зеленського”, – наводить слова Іонової прес-служба “Євросолідарності” у вівторок.

Депутати зазначили, що на засідання в Шевченківському суді їх усупереч закону не допустили.

“Чергове судилище над Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко та Яною Дугарь – і знову народних депутатів не пустили до зали судового засідання, попри чинне законодавство про статус народного депутата”, – заявив Ар’єв.

“Від “Європейської солідарності” ми ініціюємо проект постанови щодо звільнення політичних в’язнів в Україні. Це стосується Антоненка, Кузьменко, Дугарь, це стосується і позивної “Фортуна”, це стосується дуже багатьох патріотів України, волонтерів, колишніх учасників АТО, яких сьогодні влада Зеленського кидає за ґрати”, – зазначив нардеп.

Іонова додала, що “Євросолідарність” наполягатиме на розгляді цієї постанови у Верховній Раді.

“Тому що ми бачимо, куди Україна скочується, права людини не захищають. Президент, який говорить про начебто європейські цінності і європейські принципи, сам їх абсолютно зраджує”, – зазначила вона.

Ар’єв також зазначив, що “Євросолідарність” наполягатиме на створенні ТСК у “справі Шеремета” і у справі зриву спецоперації щодо “вагнерівців”.

“А також обов’язково будемо звертатися до всіх міжнародних організацій. Порушувати це питання в ПАРЄ, ОБСЄ, порушувати це питання на черговій сесії ЄвроНЕСТ Східного партнерства Європейського парламенту. Влада України тримає політичних в’язнів. І міжнародна спільнота має докласти всіх зусиль для того, щоб ці люди були звільнені, а Кримінальний кодекс припинили використовувати для того, щоб зводити політичні рахунки”, – зазначив він.