Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Володимир Ар’єв: Зеленські паблікі взбурлили фейками і брехнею. Єдина війна з інфопомийками – факти. Вони наступні

Зеленські паблікі взбурлили фейками і брехнею. Єдина війна з інфопомийками – факти. Вони наступні:

🛑 Брехня: Порошенко повернув Медведчука в політику.
✅ Факт:Медведчук під час президентства Порошенка брав участь лише
 
у звільненні заручників і полонених. Все. Крім того, в 2014 році під час виборів до ВР, коли Порошенко був президентом, Медведчук не наважився балотуватись. У 2015 році на місцевих виборах також. Навіть на Сході чи Півдні, де мав би певні шанси. У Верховну Раду Медведчук зайшов аж у 2019 році, під час правління Зеленського.

🛑 Брехня; При Порошенку Медведчука ніхто не чіпав і навідь справ не порушували.

✅ Факт: Під час правління Порошенка у лютому 2019 року ГПУ порушила проти Медведчука справи за статтями про державну зраду і зазіхання на суверенітет України. А от у 2020 році СБУ Зеленського вже не знайшла сепаратизму у його висловлюваннях, хоча Медведчук прямо закликав до створення автономії на Донбасі. (посилання в коментарях)
🛑 Брехня: Порошенко і його партія підтримали Медведчука після запповадження санкцій проти його каналів.
✅ Факт: Жодного слова підтримки ані Порошенко, ані жоден депутат ЄС не висловив. Крім того, варто нагади, що депутати “Європейської Солідарності”, а до того ще депутати БПП, припинили відвідувати канали Медведчука. Зате “Слуги народу” активно користувалися їхніми послугами і були постійними гостями на всіх ток-шоу прокремлівських, тепер вже підсанкційних, каналів. Та й, загалом, проти Медведчука, як бачите, жодних санкцій наразі Зеленський і його офіс не запровадили. Більше того, ОПУ співпрацював з каналами Медведчука, про це пару тижнів тому відверто розповідала ЗМІ екс-голова комітету, “Слуга народу” Єлизавета Ясько. І не далі як 9 грудня радник Єрмака Арестович сказав, що канали Медведчука не є ворожими і діють за законом.
З такими фейкометами, як інформаційні підрозділи ОПУ, і зовнішнього втручання не треба. Прошу репост – для очищення інформаційного простору від Зе-брехні. – коментує Володимир Ар’єв на своєму Facebook