Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Володимир Ар’єв: вимагаємо публічної позиції Зеленського у справі «вагнерівців»

«Європейська Солідарність» вимагає публічної позиції президента Зеленського у справі «вагнерівців». Про це народний депутат Володимир Ар’єв наголосив під час акції під Верховною Радою за створення ТСК щодо «вагнерівців». Він також закликав надати слово у парламенті родичам загиблих під час засідання у вівторок.

«У мене зараз в руках понад 250 підписів під зверненням родичів тих, хто захищав Україну на Сході від російських окупаційних військ. І родичів тих, хто загинув від рук російських найманців. Вони вимагають перевірити факти, які були викладені щодо зради на найвищому рівні. Перевірити всі документи, які я оприлюднив минулого тижня на брифінгу у ВР, і встановити посадових осіб»,- зазначив народний депутат.

«Але ми бачимо, що останнім часом не чують родичів загиблих, які втратили найрідніших людей, які захищали Україну і поклали своє життя для того, щоб ми сьогодні жили в мирних містах, щоб сьогодні російська терористична зараза не розповсюджувалась на всю Україну. І ця влада їх ігнорує», – наголосив він.
«Європейська Солідарность» боротиметься за правду в справі «вагнерівців» до кінця, заявив Володимир Ар’єв.

«Ми будемо далі вимагати почути правду. Я впевнений, що петиція, яка була підписана за кілька днів 25 тисячами громадян України і родичів загиблих, має змусити керівництво Верховної Ради нарешті вийняти голову з піску. Якщо Зеленський, Розумков сьогодні не підуть на зустріч вимогам щодо правди родичам загиблих, тих, кому Україна не «какая разница», значить вони стають співучасниками цього злочину. Коли замість того, аби сидіти в українській в’язниці, «вагнерівці» були повернуті в РФ, і кількарічна робота українських спецслужб було зірвана через якогось «крота». Як його прізвище, ми маємо з’ясувати. І цей «кріт» перебуває на найвищому рівні»,- зауважив політик.

Також він наголосив, що «Європейська Солідарність»вимагатиме на Погоджувальній раді завтра під час відкриття сесії дати слово родичам загиблих або їхнім представникам.

«Ми будемо вимагати проведення закритого засідання ВР за участі президента Зеленського, щоб він пояснив народним депутатам, що сталося? Чому операція, яка мала завершитися 25 липня, було спочатку відкладена, а потім зірвана? І що відбулося в його кабінеті і після того? Він має відповісти як Верховний Головнокомадувач»,- додав Ар‘єв.

Він також повідомив, що чинна влада відкриває кримінальні справи проти тих, хто оприлюднив дані по справі «вагнерівців».

«Зараз влада без нашої спільної підтримки буде намагатися розвернути все в протилежний бік. Буду винний я, Бутусов, Яніна Соколова. Проти нас вже відкривають кримінальні справи, за оприлюднення цих даних»,- сказав Володимир Ар’єв.

«Замість того, аби шукати «кротів», як в часи Кучми і Януковича влада атакує тих, хто повідомив про злочин, і викрив незаконну, злочинну діяльність цієї влади. Тому чим більше нас тут, чим ми активніші, тим більше шансів у нас знайти правду. Заради тих, хто віддав життя, ми повинні добитися правди і справедливості. І я впевнений- нас не залякати. І правду знатимуть усі. Чи з ТСК, чи без ТСК, але ми це зробимо».

«Час всім нам зрозуміти, що нинішня влада працює проти інтересів України. А ми стоїмо на їхньому захисті. І будемо це робити разом і до кінця»,- резюмував Володимир Ар’єв.