Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Коронавірусний Фонд був створений не для «відосиків» чи будівництва доріг, а для порятунку людей від епідемії – Петро Порошенко в інтерв’ю «Високому Замку»

 «Європейська Солідарність» вимагає негайно зупинити витрачання коштів Фонду боротьби з COVID-19 на цілі, не пов’язані безпосередньо з боротьбою з коронавірусом. Про це сказав п’ятий Президент України, лідер партії Петро Порошенко в інтерв’ю виданню «Високий Замок». 

«Усі ці гроші мають витрачатися виключно на боротьбу з коронавірусом і порятунок людей. Для цього Фонд і був створений — не для корупції, не для «відосиків» і не для будівництва доріг. Маємо рятувати медичних працівників, які протистоять поширенню коронавірусу в Україні, застрахувати їхнє здоров’я і забезпечити лікарні усім необхідним для подолання пандемії. Вимагаємо розслідувати усі випадки нецільового використання коштів на боротьбу з коронавірусом і притягнути винних до відповідальності», – підкреслив Петро Порошенко.

Він зауважив, що влада забрала кошти з освіти, і тепер вчителі та діти залишилися без засобів індивідуального захисту.

«1 вересня діти пішли до школи. А у березні влада зняла з освіти п’ять мільярдів гривень. Ви думаєте, державний бюджет витратив хоча би гривню на забезпечення епідеміологічної безпеки у навчальних закладах? Мільйони дітей і сотні тисяч вчителів залишені сам-на-сам з цією проблемою. Натомість левову частку грошей, які парламент навесні виділив на протидію COVID-19, те, що не встигли розкрасти, – вирішили витратити на будівництво доріг. Для чого? Щоб перед виборами урочисто перерізати стрічки», – зауважив Петро Порошенко.

Також він нагадав про обіцяні доплати медикам, які працюють з інфікованими на коронавірус. «Забезпечити справедливі доплати медпрацівникам, які стоять на передньому краї боротьби з коронавірусом. Нагадаю, це мають бути 300 відсотків до зарплати», – сказав  Петро Порошенко. 

 «Крім того негайно застрахувати освітян і передбачити доплати у розмірі 100 відсотків — за організацію навчального процесу в умовах пандемії. Забезпечити масове тестування —медичних працівників, педагогів і вихователів дитячих садочків, військових на передовій. І припинити перекладати відповідальність на місцеві органи влади, на лікарів і самих громадян», – наголошує п’ятий Президент.