Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Михайло Забродський: Влада провалює виконання державного оборонного замовлення за стратегічними позиціями

Влада провалює виконання державного оборонного замовлення за стратегічними позиціями. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант Михайло Забродський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«З чим оборонне відомство підходить до кінця року? Перелік сумних «здобутків» занадто невтішний. По-перше, це зрив надання державних гарантій під виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ) поточного року. Станом на 1 вересня 2020 року, згідно відкритого реєстру Міністерства фінансів України, жодної державної гарантії у цьому році не видано. Саботаж надання державних гарантій відбувається навіть всупереч Указу Президента України!», – написав Забродський.

Він звернув увагу на відмову уряду від фінансування ракетних програм.

«Нептун» – з помпою прийнято на озброєння, але досі не передбачено закупівлю. Керівництво Міноборони на початку року не включило «Нептун» до ДОЗ-2020 та обіцяло, що одразу за результатами державних випробувань буде підписано контракт як мінімум на дивізіон. Вже вересень, випробування завершені ще в липні – а в ДОЗі комплексу «Нептун» досі не має», – зауважив народний депутат.

«По-третє, свідоме затягування підписання та фінансування державних контрактів за позиціями, що вже є в ДОЗ за 2020 рік. Це контракти на легкий ПТРК “Корсар”, 152 мм артилерійські постріли для Д-20, бойові машини піхоти БМП-2, крупнокаліберні снайперські гвинтівки Barrett і це – далеко не повний перелік», – додав Забродський.

Депутат зазначив, що можна стверджувати про свідоме затягування керівництвом Міністерства оборони України процесу укладання державних контрактів з уповноваженими суб’єктами господарювання.

Ще однією проблемою, на переконання Забродського, є відмова від фінансування стратегічних програм.

«Пам’ятаєте про проблеми, які ми обговорювали на початку року? Так, це 155 мм самохідні артилерійські установки «Богдана» і боєприпаси до них. У 2019-ому році випробування системи все ж таки були зупинені, МОУ вирішило, що «Богдани» ЗС України не потрібні», – написав генерал – лейтенант.

«Ось так все не просто із звітом, значно складніше ніж ностальгічно повертати до форми одягу військовослужбовців імперські золоті погони і змінювати колір нашивок із прізвищами», – наголосив він.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ