Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

У скільки обійшовся ремонт та проживання Зеленського на держдачі в Конча-Заспі: нардеп Ар’єв подав запит в Офіс президента

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв просить Офіс президента поінформувати, скільки коштів з державного бюджету було витрачено на ремонт і утримання будинку в державній резиденції «Конча-Заспа», де зараз проживає президент Зеленський з родиною.

Депутатське звернення Володимир Ар’єв оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Депутат просить надати інформацію, скільки коштів було виділено з державного бюджету на ремонт будинку № 29 державної резиденції «Конча-Заспа» в період з червня 2019 по липень 2020 року.

Крім того, Володимир Ар’єв хоче отримати інформацію про те, скільки коштує державному бюджету утримання будинку № 29 державної резиденції «Конча-Заспа» і який штат працівників необхідний для обслуговування перебування президента України на державній дачі в Конча-Заспі.

«Нам так переконливо розповідали про скромного „парня від народу“, який тепер переїхав в нове помешкання. Помешкання виглядає не слабеньким палацом. Оскільки воно належить державі і має назву Будинок № 29 в Державній резиденції „Конча-Заспа“, значить платить за цю розкіш народ, якому буде цікаво, на яку суму його роздягла родина Зеленських. І роздягатиме щомісяця — такі хороми утримувати геть недешево. Відповідь опублікую», — написав депутат у Facebook.