Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ар’єв: “Мені вдалося викрити голову СБУ Баканова. СБУ напряму причетна до перешкоджання українцям повертатись додому”

Мені вдалося викрити голову СБУ Баканова і очолюване ним відомство в незаконному контролі над авіаперевезеннями протягом карантину! – коментує народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook

правовому суспільстві після такого скандалу керівник служби мав би бути відсторонений на час слідства. У нас так не буде, бо у Зеленського – раз свій, значить «самий чєсний». Проте, про все по порядку.

Кожен рейс з моменту припинення регулярного авіасполучення, виявляється, мав отримати погодження від Служби Безпеки. Це є протизаконним і є не просто перевищенням службових повноважень, за що є стаття в кримінальному кодексі. Це набагато гірше. Можна говорити про спробу встановити контроль над цілою сферою в стилі КГБ. Бо саме КГБ одноосібно вирішувало кого випускати за кордон, кого впускати, а кого ні.

Я отримав документ, який підтверджує – державна авіаслужба надсилала рейси на погодження. Не інформувала, а саме погоджувала! Тобто чекала дозволу! Незаконного дозволу. А ось дозволи з СБУ спукались не просто так.

Існувало дві схеми:
– за першою, як стверджують мої джерела і зі спецслужб, і авіаційних кіл, просто вимагали хабар з пасажирів чартерів: по $1000 за кожного. Справи вирішувались десь на рівні заступників.
– за другою, коли прізвища пасажирів були широко відомими, а їхні статки значними, то від них вимагали дзвонити особисто Баканову. Про це мені розповіли бізнесмени, які самі отримували такі пропозиції. А розмова передбачалась проста: вибори на носі, владі треба допомога і взагалі, Зеленський потребує всебічної підтримки… Коротше, своєрідний тиск і шантаж: не погодишся – не полетиш.

В результаті скасування одного з рейсів навіть сталася трагедія: доведена до відчаю українка наклала на себе руки.

Державіаслужба надала мені феєричні пояснення: виявляється порушення свободи пересування відбулося внаслідок указу Зеленського, а СБУ так робить, бо контролює терористів і взагалі задля уникання незаконного втручання в авіацію, державіаслужба сама все надає. До чого тут тероризм взагалі незрозуміло, але моніторинг і погодження сильно відрізняються. Кардинально так.

СБУ теж послалося на указ Зеленського і доволі цинічно спробувала перевести стрілки на Державіаслужбу, ще й з натяком – можемо покарати. Читайте – насолоджуйтесь.

Документи свідчать: СБУ бреше і незаконна вимога погоджувати рейси була. СБУ напряму причетна до перешкоджання українцям повертатись додому чи вилітати вільно у своїх справах, СБУ вимагала, щоб з нею незаконно погоджували те, що не є в компетенції служби за жодним законом! Тому, відповідати за порушення конституційного права громадян на свободу пересування, за тиск і шантаж мають керівники і СБУ, і Державіаслужби, які погодились плювати на закон. Інакше Україна перетвориться на УССР. І тому, надішлю матеріали в ДБР. Побачимо, чи вони взагалі, крім політичних переслідувань опозиції, вміють займатись серйозними справами, незважаючи на посади, обличчя і квартал походження. Навіть якщо це обличчя сам Зеленський «чесним» назвав. Хоча, про що це я… – іронізує політик.