Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Підтримка малозабезпечених громадян та турбота про столичних медиків, які опинилися на передовій боротьби з невидимим ворогом.

Від початку карантину Європейська Солідарність, Благодійний Фонд Петра Порошенка та депутат Київської міської ради Владислав Турець, усвідомлюючи всю відповідальність та необхідність, надають допомогу та підтримують людей, які найбільш того потребують в такий надскладний час. – Коментує ЄС-Оболонського району

Впродовж трьох місяців, ми доставляємо набори з продуктами найбільш незахищеним мешканцям Оболонського району.
Це, насамперед, пенсіонери, люди з інвалідністю, одинокі матері та батьки, багатодітні родини і вимушені переселенці. Крім того, обов’язково підтримуємо медиків, які щоденно рятують сотні життів та заради здоров’я пацієнтів ризикують власним.В умовах, коли влада повністю провалила підготовку до епідемії коронавірусу, продовжуємо передавати засоби захисту закладам охорони здоров’я Оболонського району.
Коронавірус перевернув наше звичне життя. І те, що нещодавно здавалося таким важливим, відійшло на другий план. Карантин став справжнім випробуванням для всього світу і для кожного з нас.
Саме тому, незважаючи на труднощі та перешкоди ми виконуємо свій важливий обов’язок -допомагаємо тим, хто найбільше цього потребує!